Artyści

4Dreamers

4Dreamers

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 518 899 329

4 Dreamers to czterech utalentowanych wokalnie chłopaków, których pokochała cała Polska! Teksty ich piosenek są głównie o miłości i o wkraczaniu w dorosły świat. Maks, Mateusz, Tomasz i Kuba są totalnie z różnych światów, przez co tworzą wybuchową mieszankę osobowości. Poznali się na nagraniach The Voice Kids, połączyli wspólni siły i zawładnęli polską sceną muzyczną. Tworząc muzykę, spełniają swoje największe marzenia. Wielkim sukcesem 4Dreamers jest prestiżowa nominacja do Fryderyka za debiutancki album. Udowadniają, że talentem, ciężką pracą i determinacją można przenosić góry niezależnie od wieku, działają w zawrotnym tempie. Ich social media cieszą się ogromną popularnością.

 

Chłopaki do tej pory wydali 2 albumy: debiutancki – „4Dreamers”, który odkrywa ich niesamowity talent i miłość do muzyki, jego reedycję – wzbogaconą o dwa covery „ Zawsze tam gdzie Ty” i „As long as you love me” oraz super gadżet wyposażony w nieopublikowane dotychczas zdjęcia i informacje z ich prywatnego życia. Drugi album – „NB” – prezentuje chłopaków w nowej odsłonie: dojrzałe teksty, perfekcyjne dopracowane aranżacje muzyczne oraz nowy image 4Dreamers. Zespół dotychczas miał dwie ogólnopolskie trasy koncertowe: pierwszą  na przełomie sierpnia i września 2018 roku – okazała się ogromnym sukcesem, oraz drugą w marcu i kwietniu 2019 roku pod nazwą „Crush Tour by Zozole”. Koncerty z ostatniej trasy 4Dreamers to jednak nie tylko świetna muzyka – to jedyne w swoim rodzaju show wizualne, na którym nie zabrakło wielu niespodzianek: spotkań Meet&Greet, pamiątkowych zdjęć na ściance oraz gadżetów.

4Dreamers nie zwalniają tempa i nie przestają zaskakiwać. Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Prawdę mówiąc – wszystkiego!