Artyści

Agnieszka  Adamczewska

Agnieszka Adamczewska

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 796 472 478

Agnieszka Adamczewska to z pewnością jeden z najgłośniejszych debiutów 2018 roku.

Pełna energii właścicielka wspaniałego głosu jest autorką hitu „Na wszystko przyjdzie czas”, który znalazł się w TOP20 utworów wykonywanych przez polskich artystów w stacjach radiowych w roku 2018. W sierpniu ukazał się drugi singiel artystki zatytułowany „W moje oczy patrz”, który także skradł serca wielu słuchaczy.

Aktualnie wraz z producentem Marcinem Kindla pracują nad jej debiutanckim albumem. Krążek wydany zostanie przez jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce – Universal Music Polska.

Muzyka towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, jednak dopiero udział i wygrana w 2011 roku w „Bitwie na głosy”, w grupie Piotra Kupichy, były dla Agnieszki przełomowe. Wraz z drużyną z programu zagrali liczne koncerty w całej Polsce. W 2015 roku Agnieszka podjęła decyzję, by rozpocząć solowy projekt. Od tego momentu intensywnie pracuje nad debiutanckim materiałem. Na początku 2016 roku Agnieszka zgłosiła się do programu O!Polskie Przeboje i z utworem „Biegiem” dotarła aż do finału miesiąca. Utwór zaś zebrał same pozytywne opinie wśród jury.

W 2018 roku Agnieszka miała przyjemność zaśpiewać także na jednym z największych festiwali w Polsce – Top Of The Top Sopot Festiwal.

Swoją determinacją Agnieszka Adamczewska udowadnia, że warto wierzyć w marzenia, co wielokrotnie powtarza.