Artyści

Agnieszka  Adamczewska

Agnieszka Adamczewska

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 518 899 329

Agnieszka Adamczewska to z pewnością jeden z najgłośniejszych debiutów 2018 roku. 

Pełna energii właścicielka wspaniałego głosu, jest autorką hitu "Na wszystko przyjdzie czas", granego w niemalże wszystkich stacjach radiowych w Polsce, będąc jednym z najczęściej granych polskich utworów w polskich stacjach radiowych w całym 2018 roku. W sierpniu ukazał się kolejny singiel artystki zatytułowany "W moje oczy patrz", który także skradł serca wielu słuchaczy.
Aktualnie wraz z producentem Marcinem Kindla pracują nad jej debiutanckim albumem. Krążek wydany zostanie przez jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce - Universal Music Polska. 
Muzyka towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, jednak dopiero udział i wygrana w 2011 roku w „Bitwie na głosy” ,w grupie Piotra Kupicha, były dla Agnieszki przełomowe. Wraz z drużyną z programu zagrali liczne koncerty w całej Polsce. W 2015 roku Agnieszka podjęła decyzję by rozpocząć solowy projekt. Od tego momentu intensywnie pracuje nad debiutanckim materiałem. Na początku 2016 roku Agnieszka zgłosiła się do programu O!Polskie Przeboje i z utworem „Biegiem” dotarła aż do finału miesiąca. Utwór zaś zebrał same pozytywne opinie wśród Jury. 
W 2018 roku Agnieszka miała przyjemność zaśpiewać także na jednym z największych festiwali w Polsce – Top Of The Top Sopot Festiwal oraz Letniej Trasy Dwójki.
Swoją determinacją udowadnia, że warto wierzyć w marzenia, co wielokrotnie powtarza.