Artyści

Agnieszka  Adamczewska

Agnieszka Adamczewska

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 796 472 478

Agnieszka Adamczewska to jeden z najgorętszych debiutów 2018 roku. Pełna energii właścicielka wspaniałego głosu, która niedawno ujawniła szerokiej publiczności swój debiutancki singiel Na wszystko przyjdzie czas.
 
Utwór znalazł się w czołówkach list przebojów kilkunastu stacji radiowych i telewizyjnych w Polsce.
 
#1 miejsce na POPliście RMF FM
#1 miejsce na Szczęśliwej 13 Radio Wawa
#1 miejsce TOP30 w Muzyczne Radio
 
#3 miejsce na liście AirPlay wśród polskich Artystów!
 
Teledysk znalazł się wśród 20 najpopularniejszych polskich teledysków na VEVO!
 
Agnieszka wraz z singlem wystąpiła m.in. w DDTVN, Pytanie na Śniadanie, Halo Polonia, czy Na Tapecie.
 
Wraz z producentem Marcinem Kindla pracują nad jej debiutanckim albumem. Krążek wydany zostanie przez jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce - Universal Music Polska.
 
Muzyka towarzyszyła jej już od najmłodszych lat, jednak dopiero udział i wygrana w 2011 roku w Bitwie na głosy, w grupie Piotra Kupichy, były dla Agnieszki przełomowe. Wraz z drużyną z programu zagrali liczne koncerty w całej Polsce.
 
W 2015 roku Agnieszka podjęła decyzję by rozpocząć solowy projekt. Od tego momentu intensywnie pracuje nad debiutanckim materiałem.
 
Na początku 2016 roku Agnieszka zgłosiła się do programu O!Polskie Przeboje i z utworem Biegiem dotarła aż do finału miesiąca. Utwór zaś zebrał same pozytywne opinie wśród Jury.
 
Po dużym sukcesie pierwszego solowego singla "Na wszystko przyjdzie czas", artystka nie zwalnia tempa i przedstawia kolejną propozycję na przebój. "W moje oczy patrz" to drugi singiel Agnieszki Adamczewskiej.