Artyści

Carla Fernandes

Carla Fernandes

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 797 899 873

Carla Fernandes jest właścicielką niezwykłego głosu, a swoją oryginalną urodę zawdzięcza hiszpańsko-portugalsko-polskim korzeniom. 17-letnia Carla wykonuje muzykę, która jest mieszanką nowoczesnego popu z elementami latino. Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce ze swobodą przemyca wrodzoną wielokulturowość w swój repertuar, czyniąc go naturalnie międzynarodowym.

 

4 marca ukazał się debiutancki singiel Carli pod tytułem „Jungle”. Anglojęzyczny utwór to prawdziwa bomba, której na polskim rynku muzycznym jeszcze nie było. Niezwykle rytmiczny i wpadający w ucho kawałek z całą pewnością na długo zagości na listach przebojów. Wideoklip jest pełen kolorów, niezwykłych stylizacji i tańca.

 

W sierpniu 2019 roku, Carla po raz pierwszy wystąpiła na deskach słynnej Opery Leśnej podczas Top Of The Top Sopot Festival – Young Choice Awards.

W grudniu i styczniu odbyła się trasa koncertowa Atmasfera, podczas której Carla Fernandes występowała zarówno sama jak i w duecie z Dawidem Kwiatkowskim! Oprócz Carli i Dawida, podczas Atmasfery można było usłyszeć Piotra Cugowskiego z Dianą Ciecierską oraz Michała Szpaka z Martą Gałuszewską! Drogi muzyczne Carli i Dawida skrzyżowały się ponownie, gdy wokalistka wystąpiła jako support przed idolem nastolatek podczas koncertów w Radomiu i Poznaniu.

 

W planach Carli są kolejne single, które pojawią się jeszcze przed wakacjami.