Artyści

Karolina Stanisławczyk

Karolina Stanisławczyk

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 796 472 478

Karolina Stanisławczyk–wokalistka, pianistka, autorka tekstów. 

 

Dostrzeżona przez Jonatana Chmielewskiego w 2019 roku, z którym pracowała nad dwiema piosenkami „Wyliczanka” i „Zapomnieć”, które ukażą się na nowej płycie MIYO. 

 

Współpraca w studiu u MIYO w niedługim czasie zaowocowała podpisaniem kontraktu z wytwórnią Hypsteria Records oraz gościnnym udziałem w piosence związanego z wytwórnią rapera URBANA. 

Autorsko zadebiutowała singlem „Malibu” w czerwcu 2020 roku sygnowanym znakiem producenckim Don Juan, a następnie wrześniowym singlem V.I.B.E. 

 

W październiku 2020 odbyła się premiera wspólnego singla Karoliny i URBAN`a pt. „Linia” produkcji MIYO (Jonatan Chmielewski). 

 

Wokalistka od lat współpracuje ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej udzielając się w chórkach i gościnnie występując na płytach. 

 

Jej największym „znakiem rozpoznawczym” jest najnowszy singiel Cliché, który od dnia ukazania się bije rekordy popularności na listach przebojów. 

 

Jest najpopularniejszym polskim singlem na liście Air Play ZPAV i zajmuje wysoką pozycję na Pop Liście RMF FM, Gorącej 20 Radia Eska, liście przebojów Radia WAWA oraz wielu lokalnych radiowych listach przebojów. 

 

Klip do Cliché bardzo szybko osiągnął 5 milionów odsłon.