Artyści

Marcin Sójka

Marcin Sójka

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 796 472 478

„Zaskakuj mnie tak, oczaruj mnie tak, mój świecie dziś spraw, bym mógł cię sercem brać” - tak właśnie Marcin wyśpiewał sobie miano The Voice Of Poland 2018!!!

Od 1 grudnia Jego debiutancki singiel „Zaskakuj mnie” grają wszystkie rozgłośnie w kraju.

 

Wiele tygodni singiel utrzymywał się na #1 AIRPLAYA (wielokrotnie na 1 miejscu POPlisty RMF & LP Radia ZET)

 

Klimatyczny teledysk ma na YouTube już blisko 10 milionów wyświetleń!

 

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał główną rolę w musicalu „Piotruś Pan” w Teatrze Roma.
Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku.

W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Najbliższa Jego sercu jest twórczość Chaka Khan, Basi Trzetrzelewskiej, Phila Collinsa, Stinga, Genesis, Police, a z polskich Artystów oprócz Patrycji Markowskiej, Perfectu, ceni Dawida Podsiadło i Natalię Przybysz.

 

„Dalej” to drugi singiel Marcina Sójki.

Takiej dawki pozytywnej energii dawno nie słyszeliście. Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas! Teledysk w miesiąc obejrzano ponad 2 miliony razy!