Artyści

sanah

sanah

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 796 472 478

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych, wzbogaconych elektroniką dynamicznych kompozycjach.

 

Zauważył ją Dawid Podsiadło (na swoim koncercie zaśpiewał cover jej „Cząstki”), do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Wydane w czerwcu 2019 r. „Siebie Zapytasz” jeszcze bez wsparcia mediów trafiło na szczyt listy Spotify Viral TOP50, serwis Vevo dołączył ją do programu VEVO DSCVR dla najbardziej obiecujących młodych artystów a Tidal dał na okładkę playlisty RISING Polska.

 

Jest niezwykle popularna w serwisach streamingowych audio video – niedawno przeszła magiczną barierę miliona odtworzeń swoich utworów w serwisie Spotify. Sam klip do jej aktualnego singiel „Proszę Pana” – i jednocześnie najpopularniejszego utworu w karierze – liczy sobie już prawie milion wyświetleń na YouTube.

 

W październiku 2019 wydała na winylu swoją pierwszą EP-kę, która od razu dotarła na szczyt listy najpopularniejszych winyli w Empik.com . Zawierające znane i nowe kompozycje (‘Proszę pana’, ‘Koronki’) wydawnictwo to dopiero przedsmak pełnej płyty Sanah, planowanej na początek 2020 roku.