Artyści

Zuza Jabłońska

Zuza Jabłońska

Zapraszamy do bookingu: biuro@kmevents.pl
+48 518 899 329

Jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia.

Mimo 16 lat dobrze wie czego chce i szturmem idzie po swoje. Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka The Voice Kids, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału.

Chwilę później wydała swój debiutancki singiel Sami, który doczekał się ponad 3 mln wyświetleń w sierwisie YouTube.

Zuza prezentuje niebanalne podejście do popu. "Zależało mi, żeby zarówno warstwa tekstowa jak i muzyczna niosły ze sobą pewną głębię pozostając jednocześnie muzyką, po którą sama chętnie bym sięgnęła" - mówi młoda wokalistka.

Jej koncerty to energetyczna dawka muzyki, w której inteligentny pop miesza się z rockiem, jazzem, r'n'b czy soulem. Towarzyszący jej muzycy to górna półka polskiej sceny muzycznej, którzy na swoim koncie mają współpracę z takimi artystami jak Apoligamia, czy Łona i Webber.

"Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zawsze pozostać sobą i starać się iść własną drogą" - mówi Zuza.

Przed Zuzą Jabłońską właśnie otwierają się drzwi jej artystycznej drogi. To na pewno będzie droga pełna muzycznych niespodzianek, bo ta młoda dziewczyna się dopiero rozkręca.

 

Najnowszy singiel Zuzy Jabłońskiej, zatytułowany "Powiedz mi to w twarz" motywuje do przeciwstawiania się słabościom i jest częścią akcji społecznej #powiedzmitowtwarz. Akcja spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony artystów i zaangażowaniem fanów. Stanowi szczególną inspirację do walki ze stereotypowym traktowaniem ludzi innych niż my sami. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją miedzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w internecie. Teledysk do utworu obejrzano już ponad 10,5 mln razy.