Artyści

Oktawia

Oktawia

Zapraszamy do bookingu: [email protected]
+48 796 472 478

OKTAWIA - młoda, intrygująca wokalistka pochodząca z Ornety. Obdarzona unikatową, wyjątkową barwą głosu przenoszącą nas do innego świata. Artystka komponuje i pisze teksty podchodząc do swojej muzyki w sposób konceptualny. Nie mijamy się z prawdą, pisząc o Oktawii - "śpiewała od najmłodszych lat" - występowała w licznych konkursach wokalnych, cierpliwie, rozwijając swój talent. Muzyka i sztuka to cały świat Oktawii, do którego teraz otwiera drzwi. 

 

Pierwszym singlem był utwór "Strefa komfort", o którym sama artystka mówi: „Od tego się zaczęło i zaczyna. W klatce, gdzieś tam zamkniętego umysłu. Strefy, która staje się bezpieczna, być może chwilę taka jest, faktycznie. Być może to my ją tak postrzegamy i to okej. Jeśli nie trwa za długo. Dopóki to w środku sobie tańcuje, bije, mamy szansę na dotarcie do punktu, w którym przestaniemy ograniczać samych siebie i to czego pragniemy. I to piękne”.

 

Pod koniec lipca ukazał się kolejny singiel "Alarm" - „Historia pleciona przez życie, w której nie gram głównej roli, do tematu zaglądam z perspektywy obserwatora, który snuje subiektywne znaki zapytania i nadaje narrację temu co widzi”.